23 Вересня 2023


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 36.57

EUR 38.9

Як стати тревел-блогером і скільки вони заробляють

10.07.2023

521

Юлія Нефедова

Як стати тревел-блогером і скільки вони заробляють

Як стати тревел-блогером і скільки вони заробляють

Джерело : Lady Travel

Кожна нова подорож – це нові враження та емоції. Недарма кажуть, що з мандрівки людина повертається зовсім іншою.

Більше того, через деякий час вона відчуває гостру потребу знову і знову переживати емоції, які неможливо переказати, які здатен відчути лише мандрівник.

Саме тому подорожувати для багатьох з нас означає жити на повну. А деяким людям пощастило вдвічі, тому що мандруючи вони ще й заробляють гроші.

Ці щасливчики – блогери-мандрівники, які мають власну справу свого життя

Щоб стати популярним travel блогером спочатку потрібно навчитися шукати та бронювати авіаквитки, тури, готелі. Простим і швидким шляхом буде – освоїти професію незалежного тур агента, а вже з часом, при відвідуванні різних країн, розказувати про них у різних форматах та на різних площадках.

Travel блогери : хто вони такі

У сучасному світі тревел-блогінг став масовим явищем. Вони модні, ними захоплюються та про їхнє життя, без перебільшення, мріють інші. Навіть більше, таким популярним блогерам заздрять.

Звісно, хто ж не мріє нарешті залишити свій одноманітний офіс та відправитись куди очі бачать? Тож питання: як стати тревел блогером та чи можна заробити тревел блогом цікавлять багатьох людей.

Перш за все потрібно розуміти, що блог про подорожі – це не чарівна пігулка, яка одразу ж змусить всі гроші світу покірливо йти у ваші кишені. Насправді, така робота як і будь-яка інша потребує зусиль та витримки. Щоб ваша власна справа, ваш блог став популярним і приносив не тільки моральне задоволення, а й гроші, потрібно докласти зусилля, щоб люди вам довіряли.

Як почати вести travel блог

Всі, хто замислюються над тим як, власне, стати відомим travel-блогером, допоможуть поради популярних тревел-блогерів, які вже досягли успіху.

На першому етапі необхідно визначитись, де саме розповідати про свої мандрівки та ділитись лайфхаками:

  • Facebook;
  • Instagram;
  • Youtube;
  • TikTok;
  • Особистий сайт-блог.

Звісно, для блогера-початківця легшим буде текстовий формат постів в поєднанні з фото. У такому випадку для мандрівок та ведення свого блогу достатньо буде сучасного смартфону. Якщо ж вибором стане відео формат, потрібні додаткові знання та досвід працювати на камеру. Блогер зможе професійно обробляти фото, відео, монтувати та створювати дійсно цікаві матеріали для своїх підписників.

Як заробляють travel блогери

Заробіток в Інтернеті вже нікому не здається фантастикою. Звісно, працювати віддалено реально. Однією з таких можливостей може бути ведення свого блогу про цікаві подорожі.

Для того, щоб канал, сторінка, сайт приносили певні кошти, потрібна аудиторія. Чим більше цільових підписників, переглядів, відвідувачів – тим більшим може бути і заробіток. Рекламуючи інші послуги та товари, реально покращити своє фінансове становище.

Замислюючись над питанням, які вакансії обрати та, власне, як стати тревел агентом, не забувайте про певну роботу, яка допоможе досягти успіху та стане задоволенням на все життя.

Читайте також : Відпустка в умовах війни :  де безпечно відпочити в Україні

Приєднуйтесь до Україна_Сьогодні в Telegram – чесні новини без паніки та фейків. Ми перші повідомляємо про всі наявні загрози.