18 Квітня 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 39.55

EUR 42.06

Зеленському пропонували евакуювати всіх жителів Києва : чому не погодився

16.11.2022

588

Юлія Нефедова

Володимир Зеленський пояснив, чому не погодився на евакуацію всіх жителів Києва.

Зеленському пропонували евакуювати всіх жителів Києва на початку повномасштабного вторгнення росії в нашу державу. Однак він не погодився.

Президент України під час пресконференції 16 листопада пояснив, чому відкинув таку пропозицію.

“Коли був перший ракетний удар по Києву, була пропозиція евакуювати столицю, вивезти усе населення, закрити всю інфраструктуру, всі магазини, вимкнути електрику тощо”,
–пояснив Зеленський.

Він уточнив, що ця пропозиція була у контексті того, що може статись так, “що у столиці може не бути світла, не будуть працювати очисні споруди, не буде питної води і багато чого не буде ще”.

“Це було у перший день потужних ракетних ударів, моє наступне питання було наступне: а коли будуть ракетні удари по всій державі? Куди ми їх будемо евакуйовувати?”, – пояснив президент.

Зеленський  також зазначив, що не погодився на це рішення ще й тому, що таким чином Київ став би легшою ціллю для Росії – по безлюдному місту вони сильніше гатили б ракетами.

“А що буде далі? А хто буде захищати країну? Ви думаєте, повинні захищати лише люди з автоматами? А чим захисники будуть вмотивовані на полі бою? Заробітною платою? Ні! В більшості – вони вмотивовані Україною. А що таке Україна? Земля і їх сім’ї,”
– наголосив Володимир Зеленський.