10 Грудня 2023


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 36.74

EUR 39.6

У Львові ранкові сирени вмикали через виявлений безпілотник

25.02.2022

561

Юлія Нефедова

У Львові ранкові сирени вмикали через виявлений безпілотник /ЛОДА

Сьогодні вранці у Львові звучали сирени , які сповіщали мешканців про повітряну тривогу. Як пояснив заступник голови ЛОДА Віталій Загайний, сирени вмикали через виявлений у небі безпілотник.Військовим вдалося нейтралізувати безпілотник.

Джерело : ЛОДА

Вранці 25 лютого о 6:50, а потім о 7:00 у Львові звучали сирени. Мешканців повідомляли про повітряну тривогу та необхідність сховатися в укриттях. Згодом в оповіщенні цивільного захисту повідомили про відбій тривоги.

Заступник голови Львівської обласної адміністрації Віталій Загайний пояснив, що сирени вмикали через виявлений в небі безпілотник.

“Виявленням безпілотника пояснюється повідомлення про повітряну тривогу та ввімкнення сирен над ранок. Йдеться про обсервацію колишнього Черлянського аеродрому, куди прямував безпілотник. Його нейтралізували. Деталі військові не повідомляють.”,- сказав він.