19 Квітня 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 39.55

EUR 42.06

НАТО визнала росію державою-терористом

21.11.2022

166

Юлія Нефедова

Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом
Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом

Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом.

НАТО визнала росію державою-терористом.

Джерело : Слуга народу

Парламентська асамблея НАТО, яка зараз проходить у Мадриді, закликала створити спеціальний міжнародний трибунал  для покарання російських злочинців та визнала рф державою-терористом.

 Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.Всі 30 країн НАТО підтримали пропозиції нашої делегації.

Такий трибунал дасть змогу засудити не тільки безпосередніх виконавців військових злочинів, але і вище керівництво російської федерації.

Резолюцію буде направлено урядам та парламентам усіх країн-членів НАТО», – заявив Чернєв.За його словами, резолюція містить низку важливих для України рішень:

  • збільшення постачання Україні озброєння;
  • розробка конкретних кроків стосовно вступу України до НАТО;
  • створення механізму стягнення репарацій з рф за завдані Україні збитки.Також Чернєв наголосив, що у резолюції закріплений принцип про те, що НАТО буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно.

Читайте також : День Гідності та Свободи в Україні