25 Лютого 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 38.35

EUR 41.56

На фронті є зміни, – росіяни змінили тактику на Донбасі

21.07.2023

94

Юлія Нефедова

росіяни змінили тактику на Донбасі

Командир розказав про контрнаступ. На фронті є певні зміни на Донбасі.

На Донбасі росіяни поміняли тактику. Контрнаступ триває, а на фронті є деякі зміни.

Джерело : командир “Привид”

Командир взводу снайперів “Привиди Бахмута” Олександр (позивний “Привид”) повідомив, що російські загарбники використовують оборонну тактику.

На фронті є деякі зміни, поділився воїн інформацією під час телемарафон “Єдині новини”.

“Тактика у них… оборонна… Є зміни деякі, але я ще раз скажу, є більш глибока розвідінформація, яку, на жаль, я не можу вам озвучити…”, – зазначив він.

“Привид” додав, що вона в нашу користь, але шляхом великих втрат для супротивника, на жаль, і для нас також має неприємні певні аспекти.

Контрнаступ триває

Українські воїни вже тривалий час ведуть запеклі бої з російськими загарбниками. Контрнаступ на фронті на Донбасі, зокрема, на Бахмутському напрямку активно триває. На фронті є зміни на Донбасі і це стосується і нашої сторони також.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) повідомив, що контрнаступ України продовжується на південному та північному флангах біля Бахмута.

Американські аналітики зазначили, що наші захисники просувалися на захід від Андріївки.

За офіційними відомостями, станом на 10 липня Сили оборони України звільнили від окупантів на Бахмутському напрямку понад 20 квадратних кілометрів.

Читайте також : Коли Україні дадуть перші F-16

Читайте Україна_Сьогодні також в Telegram