23 Вересня 2023


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 36.57

EUR 38.9

Коли звільнять Крим : у Міноборони України зробили прогноз

19.11.2022

301

Юлія Нефедова

У Міноборони України спрогнозували , коли ЗСУ вдасться звільнити Крим.

Коли звільнять Крим : питання , яке цікавить всіх українців. У Міноборони України спрогнозували , коли ЗСУ вдасться звільнити Крим.

Джерело : Sky News

ЗСУ продовжують звільняти від окупантів кожен клаптик рідної землі. Так, коли звільнять Крим, всіх звісно цікавить.

Після звільнення від ворога частини Херсонщини і Херсону, у Міноборони дали прогноз і на рахунок Криму.

Генерал-майор у відставці Володимир Гаврилов поділився цим, досить втішним прогнозом.

На думку Гаврилова, повернутися до Криму нашим військовим вдасться до кінця грудня цього року. Що ж стосується завершення війни, то і тут він дав прогноз. На думку генерал-майора у відставці, це може статися до весни наступного року.

Заступник міністра оборони підкреслив, що Україна воюватиме до перемоги. І на це не повпливає навіть можливість ядерного удару, якого росія регулярно погрожує завдати.

На думку Гаврилова, повернути  Крим нашим військовим вдасться до кінця грудня цього року. Що ж стосується завершення війни, то і тут він дав прогноз. На думку генерал-майора у відставці, це може статися до весни наступного року.

Заступник міністра оборони підкреслив, що Україна воюватиме до перемоги. І на це не повпливає навіть можливість ядерного удару, якого росія регулярно погрожує завдати.


Він також висловився і стосовно переговорного процесу з Кремлем. Гаврилов зазначив, що це можливо лише за умови, що окупанти покинуть територію нашої країни до останнього сантиметра.

Мова йде і про півострів Крим, який путін віддав наказ захопити ще у 2014 році. І, ясна річ, частину Донбасу, де упродовж восьми років точаться бойові дії.


В українському суспільстві є рішення, що ми йдемо до кінця. Немає значення, який сценарій на столі. Люди заплатили багато крові, багато зусиль за те, чого ми вже досягли, і всі знають, що будь-яке зволікання чи заморожений конфлікт – лише продовження цієї війни проти існування України як нації,
– зазначив Гаврилов.

Важливо, куди ЗСУ підуть у наступ далі, після Херсону