18 Квітня 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 39.55

EUR 42.06

Коли Україні дадуть перші F-16

12.07.2023

146

Юлія Нефедова

Коли Україні дадуть перші F-16

Це питання турбує кожного українця – Коли Україні дадуть перші F-16?

Джерело : Дмитро Кулеба

Перші F-16 з’являться в українському небі в березні 2024 року.

Очікується, що винищувачі F-16 Повітряних Сил ЗСУ з’являться у нашому небі до кінця першого кварталу 2024 року.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода  повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він зауважив, що отримання західних літаків пов’язане з певними технічними моментами.

Україна_Сьогодні в Telegram – найоперативніше повідомляємо про всі наявні загрози. Приєднуйтесь!

Тренування мають розпочатися у серпні, можливо на початку вересня, — зазначив Кулеба. — “Паралельно триватиме юридичний процес оформлення рішень щодо передачі та підготовка самих літаків. Я думаю, що якщо до кінця першого кварталу наступного року перші F-16 будуть літати в українському повітрі, керовані українськими пілотами, то це буде відповідно до графіка.”

На думку міністра графік може змінюватися через різні моменти, зокрема вимагає підготовки інфраструктура, технічний персонал тощо.

Винищувач F-16 є справжньою легендою сучасної бойової авіації з багаторічною історією застосування у десятках воєн по всьому світу.

Він має широкий спектр ракетного та бомбового озброєння.

У небі над Україною цей літак може не лише змінити баланс сил у повітрі, а й вплинути на перебіг всієї війни.