24 Травня 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 39.92

EUR 43.31

Кінбурська коса – ЗСУ контролюють усі заїзди

07.12.2022

274

Юлія Нефедова

Кінбурська коса - ЗСУ контролюють усі заїзди
Кінбурська коса – ЗСУ контролюють усі заїзди

Кінбурська коса – ЗСУ контролюють усі заїзди.

Російські окупанти не можуть завезти туди ні додаткову техніку, ні особовий склад. Їм це потрібно для підсилення підрозділів.

Про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі телемарафону

Однак при тому, що наші ЗСУ контролюють усі заїзди, на самій косі все ще перебувають загарбники. Тож, ймовірно, вони в оточені.

Але, Віталій Кім не став озвучувати інших деталей. Він наголосив, що решта інформації про те, що відбувається на косі, – не для розголошення.

Це частина Миколаївської області, де досі перебувають окупанти. Решту  Миколаївської області ЗСУ звільнили під час потужного контрнаступу на Півдні.

Вона  має важливе стратегічне значення.

Там “замикаються” виходи із портів деокупованого Херсону та Миколаєва.

Вона  має важливе стратегічне значення. Там “замикаються” виходи із портів деокупованого Херсону та Миколаєва. Контроль над цим клаптиком землі давав росіянам змогу постійно обстрілювати портопункт в Очакові, а також блокувати фактично найбільший за перевалкою порт України в Миколаєві.

Зазначимо, що речниця ОК “Південь” закликала всіх наразі утриматись від коментарів про ситуацію на фронті.

За її словами, “ситуація має свій розвиток”, але це військова операція, відтак – потрібно мовчати.

Раніше ж, очільник області Віталій Кім , 12 листопада написав загадковий допис, де натякнув на майбутнє звільнення коси.

Він просто і лаконічно написав “Кінбурн”.

Читайте також : Кличко заявив, що взимку киян можуть переселити