7 Грудня 2022


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 36.57

EUR 38.74

Кам’янець – Подільський – місто, де ви проведете незабутні вихідні

05.06.2021

89

Юлія Нефедова

Кам’янець-Подільський / Фото з відкритих джерел

Кам’янець-Подільський – місто у Хмельницькій області України. Розташоване на відстані 503 км від столиці України – Києва, та за 102 км від обласного центру – м. Хмельницького.

Кам’янець-Подільський хоч не є обласним центром, проте займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури.

Національний історико-архітектурний заповідник

“Кам’янець” є одним із найстаріших на території України. Загальна площа заповідника сягає 121 гектар та налічує майже 200 пам’яток архітектури.

Сьогодні чимало туристів висловлюють захоплення вдалим поєднанням потужних оборонних мурів міста, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Не менш привабливий для любителів фортифікації і комплекс укріплень Нового замку, збудований у XVII ст., що є єдиним збереженим зразком такого типу споруд нідерландської школи.

Неабиякий інтерес викликає і унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Замковим комплексом. Досі існує немало суперечок щодо його походження. Деякі науковці стверджують, що міст було закладено ще римлянами у II ст. під час походу Траянового війська на Дакію.

Кам’янець-Подільська фортеця — одна з найпопулярніших принад Поділля.

За останні декілька років фортеця почала змінюватися та оживати. Кам’янець-Подільський замок перетворився зі звичного музейного комплексу на живий організм, де різноманітні майстри займаються традиційними ремеслами: лучництвом, гончарством, різьбярством і випіканням хліба за традиційними рецептами. Історична реконструкція дала цій споруді новий подих, а відвідувачам — можливість не лише побачити історію, але й ненадовго зануритись у неї.

Кам’янець-Подільський / Фото з відкритих джерел

Кам’янець-Подільська фортеця / Фото з відкриих джерел

Кам’янець-Подільська фортеця / Фото з відкритих джерел