16 Червня 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 40.65

EUR 43.48

Батьки загиблого військового з Львівщини купили “швидку” для ЗСУ

07.12.2022

825

Юлія Нефедова

Батьки загиблого військового з Львівщини купили “швидку” для ЗСУ

Батьки загиблого військового з Львівщини купили “швидку” для ЗСУ.

Джерело : lviv.vgorode.ua

Батьки загиблого на війні єдиного сина зі Львівщини купили автомобіль швидкої допомоги на отримані виплати для побратимів сина. 

Володимиру Солтису було 34 роки, у нього є дружина і донька.

На фронт чоловік пішов відразу, як розпочалася війна. Воював на Харківщині, а потім на Донеччині.

Загинув він при виконанні бойового завдання біля Бахмута.

Батьки Володимира Іван та Ярослава Солтиси з містечка Судова Вишня на Львівщині вирішили, що виплату за загиблих потрібно використати так, аби вшанувати пам’ять про сина.

Батько сам їздив за машиною до Польщі і сам відвезе її фронт побратимам сина. 

«Мій син Володимир без роздумів пішов у військкомат добровольцем.

Він просто прагнув якнайскоріше потрапити на фронт, щоб проганяти ненависного ворога з рідної землі. Він служив у військовій частині 14-ої ОМБр, але коли випала нагода йти у розвідувальні підрозділи і їхати на фронт, відразу ж прийняв це рішення.

Спочатку виконували бойові завдання на Харківщині, потім – на Донеччині. Загинув під Бахмутом у жорстокому бою», – сказав батько Іван Солтис.

Рішення про придбання «швидкої» і передачі її у військову частину, де служив син, прийняв батько. За автомобілем «швидкої» в Катовіце до Польщі чоловік їздив разом зі знайомим. «”Швидка” обладнана сучасним медичним устаткуванням, тут є все необхідне, щоб воїнам надавати якісну медичну допомогу. Авто вже в Україні. Зараз проведемо техогляд, можливо, поміняємо колеса на зимові і відправимо автомобіль побратимам мого сина», – повідомив Іван Солтис.

На капоті транспортного засобу буде розміщений портрет сина Володимира, щоб він і надалі залишався разом зі друзями і захищав їх з небес.

Читайте також : На війні загинув 19-річний львів’янин, прикривши собою побратимів