16 Червня 2024


Notice: Trying to get property 'main' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

Notice: Trying to get property 'temp' of non-object in /var/www/ukrainetoday.in.ua/wp-content/themes/ukr-today/inc/classes/class-weather.php on line 53

USD 40.65

EUR 43.48

Алану Бадоєву шкода, що він колись працював із артистами-путіністами : він присоромив росіян

09.11.2022

186

Юлія Нефедова

Алан Бадоєв / Фото з відкритих джерел

Алану Бадоєву шкода, що він колись працював із артистами-путіністами : він присоромив росіян.

Джерело : theshowmustgoon24

Відомий режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв на своїй сторінці в Instagram різко звернувся до росіян. Предметом осуду продюсера став пропагандистський трек “Встанем”, записаний пропутинськими артистами до Дня народної єдності в росії.

Бадоєв присоромив російських зірок, які просять йти на війну.

«Друзі, хочу звернути вашу увагу на досить огидну штуковину, яка нещодавно з’явилася в мережі. І моє звернення адресоване не стільки українцям, скільки росіянам.

Я просто хочу, щоб ви подивились на мій наступний пост, вдивіться в нього. Тому що, як мені здається, це дуже важливо», — сказав режисер. – Подивилися на ці обличчя? Хочу сказати, що в мене немає ні краплі злості. Я не хочу нікого образити, я просто хочу поставити питання. Ну якщо ж ви такі артисти, якщо ви такі патріоти, що таке патріотизм?

Чому б вам не захищати і не направляти своїх людей, своїх слухачів, тих, хто вас любить, тих, хто вам вірить? Яку пісню ти співаєш? «Артисте», ти співаєш «вставай та йди вмирай», ти співаєш «вставай та йди вбивай». Це парадоксальна нісенітниця!

Ви підписуєте свої останні роки життя (деякі з вас), а деякі останні роки слави закликами до смерті та вбивства. Яка там вітчизна у ваших очах! Ви знаєте, що це взагалі таке? Ви хоч розумієте, яку відповідальність ви несете перед своїм слухачем і глядачем? Це найогидніша річ, яку я бачив у своєму житті», – прокоментував Алан Бадоєв.